




Британський Танк Матильда військовий конструктор 1211деталі
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матильда- середній піхотний танк армії Великобританії періоду Другої світової війни. Активно і успішно використовувався британською армією в ході бойових дій в Африці, також у значних кількостях поставлявся в СРСР і Австралію. Єдина модель танка у історії, названа жіночим ім'ям. Складався (танк) на озброєнні танкових частин СРСР
Відмінний набір, який дозволить дитині самостійно зібрати танк. Після збирання танк виглядає дуже реалістично. Деталі між собою чудово скріплюються, а також сумісні із конструкторами інших марок. У комплекті додаються 5 фігурки військових.
Конструктор розвиває дрібну моторику, мислення, уважність та посидючість!
Комплектація:
1. 5шт- фігурки солдати, екіпаж танка;
2. Універсальна зброя кожному солдату;
3. Додаткова зброя;
4. ТАНК ;
5. Інструкція зі збирання;
6. 1211 Деталь!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRICK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 1211 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Ширина упакування | 400 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
- Ціна: 2 050 ₴



